Optimed Stent sinus-Repo-Visual 6F

9 10_1351744791 11 12
12
معرفی اجمالی برند آپتیمد شرکت آپتیمد در سال 1995 تاسیس شد اصالت این شرکت آلمانی بوده و این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و توزیع جهانی محصولات پزشکی برای به حدا ...ادامه مطلب

Optimed Stent sinus-Repo-Visual 6F  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • نظر کاربران
  • ارسال نظر

معرفی اجمالی برند

آپتیمد

شرکت آپتیمد در سال 1995 تاسیس شد اصالت این شرکت آلمانی بوده و این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و توزیع جهانی محصولات پزشکی برای به حداقل رساندن حملات تهاجمی فعالیت دارد

از زبان شرکت آپتیمد
انسان: آنچه که ما در قلب انجام می دهیم
در ابزار پزشکی بهینه سازی شده، هدف ما این است که در خدمت به سلامت بیمار و ارتقاء تخصص پزشک، ارائه آموزش بهینه برای توزیع کنندگان و حفظ اشتغال طولانی مدت برای کارکنان واجد شرایط خود را به طور مداوم در اولویت قرار داده و به آن توجه داشته باشیم.
بیمار
هدف ما این است که با رفع درد، طول عمر و صرفه جویی در زندگی با محصولاتی که امروزه توسعه و تولید می شود، خدمت به سلامت بیمار انجام دهیم. آگاهی ما از این مسئولیت، قدرت هر سطح از شرکت ما را ارائه میدهد.
پزشک متخصص
تولید محصولات برای فردا نیازمند تحقیقات مستمر و همکاری فشرده در زمینه جهانی با پزشکانی است که در درمان بیماری تهاجمی کار می کنند در راستای بهینه سازی، تمایل ما برای پیگیری و پیاده سازی حتی پیچیده ترین ایده ها، ما را یک شرکت پیشرو در بسیاری از زمینه های تکنیک های مهاجم حداقل ساخته است

هدف اصلی بهینه سازی این است که به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای پزشکان عمل کند. شریکی که به هر نیاز پاسخ می دهد و این ایده ها را در محصولات مطلوب اجرا می کند.


معرفی دستگاه

استنت

در تعریف استنت باید گفت که لوله‌ای تو خالی که معمولاً از جنس فلز و گاهی از جنس پلیمر است که در صورت انسداد و یا نقص به هر دلیلی درون مجاری بدن قرار داده می‌شوند. این لوله‌ها که به صورت توری هستند، پس از قرار دادن در محل به روشی (بادکنک، خودبازشوندگی و...) باز می‌شوند و مجرای بیمار را باز می‌کنند تا عملکرد مناسب داشته باشد. تقسیم بندی اصلی استنت‌ها بر اساس مجرایی که درون آن قرار می‌گیرند به سه نوع کرونری، مجاری ادراری و استنت مری تقسیم می‌شوند.

استنت‌های کرونری، که در عمل‌های نیمه تهاجمی موسوم به آنژوپلاسی استفاده می‌شوند، استنت‌هایی هستند که درون رگ‌های بدن قرار می‌گیرند. این استنت‌ها اهمیت بسیار زیادی دارند. جنس این استنت‌ها، به دلیل ارتباط کاملاً مستقیم با بدن انسان و رگ و خون بسیار حائز اهمیت است. همچنین اندازه، انعطاف‌پذیری و میزان بازشوندگی استنت نیز بسیار مهم است. استنت در رگ شخص بیمار، با توجه به محل انسداد و یا نقص، توسط شخص پزشک متخصص انتخاب و استفاده می‌شود. نوع استنت (ساده، منعطف، دارویی، فلزی، پلیمری) نیز با توجه به شرایط بیمار توسط پزشک مشخص می‌گردد.

در مورد استنت‌های مجاری اداری و استنت‌های مری می‌توان گفت که در مواقعی که دفع سنگ کلیه خطر ایجاد پارگی در اورتر بدنبال دارد، جراح با نصب استنت درون اورتر می‌تواند ریسک پاره شدن و زخم شدن اورتر را کاهش دهد. نصب استنت اورتر بطور موقت انجام می‌گیرد. همچنین در پاره‌ای بیماری‌ها و در بیماری‌های مربوط به بلع و انواع دیسفاژی مربوط به انسداد مری، پزشک می‌تواند با استفاده از استنت، مسیر مری را برای انجام انواع دخالت پزشکی و یا کمک به بیمار برای تغذیه با غذاهای نیمه آبکی باز نگه دارد.

از منظر تاریخی، استنت تاریخچه طولانی ندارد و اولین استنت در سال 1986 در فرانسه استفاده شد. اما در سالیان اخیر، استنت‌ها پیشرفت بسیار زیادی کردند، به گونه‌ای که انواع استنت‌ها با کاربردهای متفاوت برای بیماران و بیماری‌های متفاوت ساخته شده است.

مقایسه انواع استنت‌ها برای پزشکان می‌تواند به تهیه استنت مورد نظر با توجه به شرایط بیمار و نوع بیماری کمک نماید.

توليد کننده: OptimedOptimed
لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
برای ارسال نظر باید عضو باشید.

درباره ما

مدیکال ادز در آبان ماه سال 95 با هدف نیازمندهای آنلاین در زمینه تجهیزات پزشکی، كاريابی پزشكی، خريد و فروش سهام پزشكی کار خود را آغاز نمود که با این عمل خریدار و فروشنده به طور مستقیم باهم در ارتباط بوده که از این رو نقش دلال به طور کامل حذف می گردد لازم به ذکر است که مدیکال ادز از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان است که خود از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی و تخفیف های پزشکی می باشد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8، واحد12

تلفن: 88500520-021

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Facebook
Medical Off Telegram Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn

گواهینامه های ملی و بین المللی

 
logo-samandehi