Haag-Streit Slit Lamp BI 900

untitled-1 untitled2 untitled-3 untitled-4 untitled-5
untitled-5
معرفی اجمالی برند هگ اشتریت در واقع باید شرکت هگ اشتریت را مدیون دو بنیانگذار خود یعنی هرمان استودر و فریدریچ هرمان دانست که اولین کارگاه خود را در برن، سوئیس در س ...ادامه مطلب

Haag-Streit Slit Lamp BI 900  • توضیحات محصول
  • مشخصات فنی
  • نظر کاربران
  • ارسال نظر

معرفی اجمالی برند

هگ اشتریت

در واقع باید شرکت هگ اشتریت را مدیون دو بنیانگذار خود یعنی هرمان استودر و فریدریچ هرمان دانست که اولین کارگاه خود را در برن، سوئیس در سال 1858 افتتاح کردند شرکت هگ استریت با شعار انتظاراتمان بیشتر از حد انتظار است و با این دید که متخصصان پزشکی نمی توانند اشتباهات تشخیصی را بپذیرند و چشم پزشکان متخصص باید در کوتاه مدت به بالاترین استانداردها احترام بگذارند کار خود را با جدیت تمام آغاز کردند
این گروه با بیش از 20 شرکت در اروپا ، آمریکا و آسیا و همچنین با بیش از 1000 کارمند در زمینه های مختلف چشم پزشکی، پنومولوژی، میکروسکوپیک، اپتیک و الکترونیک در سراسر جهان باعث شده بر اصالت این برند افزوده شود.


معرفی دستگاه

دستگاه اسلیت لمپ

به طور حتم، مهم‌ترین دستگاه تشخیصی برای چشم پزشکان، دستگاه اسلیت لمپ است. طبق تعریف، اسلیت لمپ تجهیزی شامل یک منبع نور با شدت بالا (لامپ هالوژنی، LED و...) است که می‌تواند به صورت متمرکز یک صفحه نازک نور (به صورت دایره‌ای و یا بیضی شکل) را به داخل چشم بتاباند.

از منظر تاریخی، اسلیت لمپ همانند افتالموسکوپ از قدمتی در حدود 200 ساله برخوردار است.

پروسه کلی کار با اسلیت لمپ بسیار روتین است. بیمار چانه خود را در محل تعبیه شده قرار داده و نور از طریق منبع به صورت همگرا شده به درون چشم بیمار می‌تابد و پزشک از طریق میکروسکوپ تعبیه شده درون دستگاه، چشم را بررسی می‌کند. گاهی بنابر تشخیص پزشک پیش از انجام معاینات درون چشم بیمار قطره انداخته می‌شود و گاهی نیز آمادگی‌های خاص بنابر تشخیص پزشک و بر اساس سن برای این تست باید در نظر گرفته شود.

منبع نوری، بخش بسیار مهمی در اسلیت لمپ‌ها است. این بخش محدود کننده میزان بزرگی نور (اسلیت)، زاویه تابش نور و میزان درخشندگی آن است. منبع نوری مناسب می‌تواند یک محدوده‌ی مناسب برای دیدن چشم به پزشک ارائه بدهد.

فیلترها نیز بخش مهمی از این دستگاه را تشکیل می‌دهند. فیلترها معمولاً با تشخیص پزشک استفاده می‌شوند. این مسئله که دستگاه فیلتر مورد نظر را داشته باشد و یا قابلیت نصب آن را دارا باشد، اهمیت بسیاری دارد. فیلترهایی که در این دستگاه استفاده می‌شوند عبارتند از فیلتر حذف اشعه‌ی فرابنفش، فیلتر حذف اشعه‌ی مادون‌قرمز، فیلتر جاذب گرما، فیلتر حذف رنگ قرمز (فیلتر سبز)، فیلتر خاکستری (با درصدهای متفاوت)، فیلتری آبی کبالتی و...

مقایسه این موارد می‌تواند برای چشم پزشکان می‌تواند به تهیه یک دستگاه بسیار مناسب منجر گردد.

توليد کننده: Haag-StreitHaag-Streit

مشخصات فنی

طول

332 میلی‌متر

عرض

307 میلی‌متر

ارتفاع

700 میلی‌متر

وزن

12 کیلوگرم (دستگاه بدون ملحقات)

مصرف برق

-

ورودی برق

برق متناوب 100 تا 240 ولت

نوع

بزرگنمایی گالیله‌ای

بزرگنمایی

متغیر 2 مرحله‌ای (با عدسی چشمی متغیر)

میزان بزرگنمایی

10 و 16 برابر (با تغییر عدسی چشمی: 25 و 40 برابر)

عرض نور slit

قابل تنظیم از 0 تا 14 میلی‌متر به صورت پیوسته

طول نور slit

قابل تنظیم از 1 تا 14 میلی‌متر به صورت پیوسته

زاویه چرخش نور slit

قابل تنظیم از 90- تا 90+ درجه

فیلتر نور

آبی، فیلتر حذف کننده رنگ قرمز (فیلتر سبز)، فیلتر خاکستری 10%. فیلتر حذف فرابنفش و مادون‌قرمز درون دستگاه تعبیه شده‌اند

منبع نور

LED

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
برای ارسال نظر باید عضو باشید.

درباره ما

مدیکال ادز در آبان ماه سال 95 با هدف نیازمندهای آنلاین در زمینه تجهیزات پزشکی، كاريابی پزشكی، خريد و فروش سهام پزشكی کار خود را آغاز نمود که با این عمل خریدار و فروشنده به طور مستقیم باهم در ارتباط بوده که از این رو نقش دلال به طور کامل حذف می گردد لازم به ذکر است که مدیکال ادز از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان است که خود از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی و تخفیف های پزشکی می باشد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8، واحد12

تلفن: 88500520-021

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Facebook
Medical Off Telegram Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn

گواهینامه های ملی و بین المللی

 
logo-samandehi