پوست و مو، زیبایی، ترمیمی

دستگاه لیزر موهای زاید

لیزر که کوتاه شده عبارت تقویت نور به روش گسیل القایی تابش است. در حقیقت لیزر، گسیل امواجی با طول موج ثابت است.

لیزر موهای بدن، در دهه‌های اخیر بسیار رایج شده است. مشکلات سایر روش‌های مو زدایی باعث شده که این روش بهترین روش موزدایی باشد. همچنین لیزر امکان از بین رفتن دائمی موهای زاید را به شخص می‌دهد.

تابش لیزر با طول مشخص به پوست باعث می‌شود که رنگ‌دانه‌های موجود در پوست، این موج را جذب کنند و مو را از درون پیاز از بین ببرد. لیزر برای از بین بردن تمام موها، باید 4 تا 6 مرتبه بسته به رنگ پوست و جنس موی شخص صورت گیرد. فاصله زمانی بین این مراحل از یک تا دو ماه متفاوت است. دلیل این استمرار این است که لیزر تنها زمانی می‌تواند مو را از داخل پیاز از بین ببرد که رشد مو در فاز آناژن باشد. طبق آنالیزهای آماری، هربار تقریباً یک سوم موهای هر منطقه در این فاز قرار دارند. پس از 4 جلسه و یا بیشتر، موهای بیشتری از بین خواهند رفت.

لیزرهای مورد استفاده برای موهای زائد معمولاً از سه نوع کلی تشکیل شده‌اند. این سه نوع بر اساس طول موج دسته بندی و نام‌گذاری شده‌اند:لیزر با طول موج بالا: Nd:YAG – لیزر با طول موج متوسط: الکساندرایت – لیزر با طول موج کوتاه: دایود. طبیعتاً هرچه طول موج کوتاه‌تر باشد، میزان نفوذ پذیری لیزر درون پوست بیشتر خواهد بود. معمولاً افرادی که پوستی تیره و موهایی ضخیم دارند باید از لیزرهایی با نفوذپذیری بالاتر (دایود) استفاده کنند و همچنین کسانی که موهایی پرزش شکل و پوستی روشن دارند از لیزرهایی با نفوذپذیری کمتر (Nd:YAG) و همچنین کسانی که موهایی معمولی و پوستی معمولی دارند از لیزر الکساندرایت استفاده کنند. البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که لیزر مورد استفاده توسط فرد باید توسط پزشک متخصص به فرد تجویز شود.

درباره ما

مدیکال ادز در آبان ماه سال 95 با هدف نیازمندهای آنلاین در زمینه تجهیزات پزشکی، كاريابی پزشكی، خريد و فروش سهام پزشكی کار خود را آغاز نمود که با این عمل خریدار و فروشنده به طور مستقیم باهم در ارتباط بوده که از این رو نقش دلال به طور کامل حذف می گردد لازم به ذکر است که مدیکال ادز از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان است که خود از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی و تخفیف های پزشکی می باشد.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8، واحد12

تلفن: 88500520-021

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Facebook
Medical Off Telegram Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn

گواهینامه های ملی و بین المللی

 
logo-samandehi